Gospa Tatjana Ajd Krampl, učiteljica geografije in zgodovine, s svojo energijo, idejami, izkušnjami, spodbudami in s štiridesetletno delovno dobo deluje na OŠ Fram. Aktivno je vpeta v šolsko, lokalno in širše delovanje. Vedno je pripravljena pomagati s svojimi strokovnimi nasveti, tukaj imamo v mislih tako sodelavce kot tudi učence. V svoji karieri je bila predana mentorica številnim študentom in študentkam. Njeno delo odlikuje predanost poklicu učitelja, strokovna avtonomnost in ustvarjalnost. Skozi  svoje delo je spodbujala in navdihnila mnoge študente in pripravnike, ki so pri omenjeni učiteljici izvajali prakso. Ga. Tatjana Ajd Krampl skrbi za lasten napredek in razvoj, predvsem pa svoje znanje predaja, skrbi za prenos dobre prakse in prenašanje znanja tudi na mlajše generacije.  Največja nagrada pa je ta, da so njeni učenci zelo uspešni na mnogih področjih, kjer prejemajo vidne nagrade in priznanja. Prav tako že vsa leta sodeluje pri številnih projektih. Zelo aktivna je tudi v raziskovalni dejavnosti. Pod njenim mentorstvom je nastalo lepo število raziskovalnih nalog. Nikakor pa ne smemo pozabiti sodelovanja ali lastnih priprav različnih prireditev tako v sklopu šole kot tudi širše. Ob 150. obletnici je bila tudi soavtorica biltena in razstave o zgodovini OŠ Fram. Sodelovala je tudi pri sooblikovanju učbeniškega gradiva. Aktivna je tudi v raznih humanitarnih akcijah. S tem in mnogimi drugimi aktivnostmi je ponesla ime našega kraja tudi širše izven okvirjev domače občine in matične šole.

ISKRENE ČESTITKE!

Aktiv OŠ Fram za družboslovje in kolektiv OŠ Fram