Spoštovani starši,

obveščamo vas, da se aplikacija Moja šola z novim šolskim letom poslavlja. Nadomestila jo je NOVA mobilna aplikacija mojAsistent za starše – šole, ki vam omogoča še lažje spremljanje šolskega napredka vašega otroka.

Nova mobilna aplikacija mojAsistent za starše – šole je na voljo vsem staršem, torej tudi tistim z brezplačno storitvijo, ki mobilne aplikacije do sedaj niste mogli uporabljati.

V aplikaciji lahko enostavno preklopite med profili vaših otrok, prav tako pa vam omogoča:

• urejanje in opravičevanje odsotnosti,
  • urejanje šolske prehrane,
  • komunikacijo s šolo za vse otroke na enem mestu.

Več o tem, kaj vam nova mobilna aplikacija omogoča, si lahko ogledate na TEJ povezavi.

Aplikacijo si prenesite preko spodnje povezave:

Staršem, ki ste že doslej uporabljali mobilno aplikacijo Moja šola, pa je nova mobilna aplikacija mojAsistent na voljo v enakem obsegu, kot vam je to omogočala prejšnja mobilna aplikacija Moja šola.