Šolski sklad Osnovne šole Fram, je v četrtek, 20. 10. 2022, organiziral Jesensko tržnico s kostanjevim piknikom v sodelovanju z Osnovno šolo Fram. 5. Jesenska tržnica je potekala v popoldanskem času na nogometnem igrišču v Framu. Obiskovalci so se lahko sprehodili med bogato založenimi stojnicami, kjer so lahko izbirali med različnimi domačimi jogurti, rogljički, različnimi vrstami kruha in medu, kozarčki marmelade, sadja, zelenjave, ki so jih pripravili starši in ki so jih donirali lokalni pridelovalci ter šolski dobavitelji. Zraven bogato založenih stojnic so potekale različne jesenske delavnice, za kar so poskrbeli učitelji Osnovne šole Fram ob pomoči učencev. Učenci so se lahko preizkusili v nogometnem poligonu, ki so ga prav tako pripravili učenci naše šole. Tudi kostanji in palačinke so bili več kot odlični, za kar so poskrbeli naši kuharji (Romana Jurič, Polona Lešnik, Marko Tepej in Boštjan Zmazek).

Zahvaljujemo se Turistični kmetiji Pri Kovačniku, EKO kmetiji Pri Baronu, podjetju Pohorske dobrote, gospodu Boštjanu Lešniku, Mozaiku Dobrot, Apihiški in kmetiji Tomše, ki so naše stojnice obogatili s svojimi pridelki in izdelki.

Iskrena hvala vsem, ki ste nam pomagali, da je dogodek tudi to leto uspel.

Hvala, ker nas podpirate.

Predsednica šolskega sklada: Lara Plajh
Člani upravnega odbora sklada: Janja Golob, Anja Jurič, Aleš Perko, Jasmina Petelinšek, Peter Pogladič, Maša Stres